Bokstavshalsband med Diamant i 18k Guldplätering
890.00kr
Steg 1. Välj Material
Steg 2. Gör det personligt

35 cm
40 cm
45 cm
50 cm
55 cm
Lägg till presentask-kit & Garanti

Premium Presentförpackning - Presentask, Kort, och Påse
49.00kr

Premium Garantin - 2 år för guld/diamantsmycken
150.00kr
Beskrivning
Instruktioner
Information
Leverans och returer
Beskrivning
Unna dig själv eller skäm bort någon som betyder mycket för dig! Vårt Bokstavshalsband med Diamant i 18k Guldplätering är en söt liten belöning som har en initial i ditt val samt en äkta diamant som skapar det perfekta skimret. Den är skapad i 18k Guldplätering över Sterling Silver och kommer med en matchande kedja. Den har:
- En bokstav
- Ett sofistikerat typsnitt
- En äkta diamant
- En matchande kedja
Varför Alla Älskar Det:
Den är så enkel att bära med många olika klädstilar! Halsbandet ser fantastiskt ut men det är inte allt: Den är diskret och kan påminna någon om hur betydelsefull hon är för dig.
FLER VAL:
Halsbandet finns även i Sterling Silver, 18K Roseguldplätering och Guld Vermeil. Du hittar den i: Bokstavshalsbands Kollektionen
Visa Mer Visa Mindre
Instruktioner
- Endast versal.
- Klicka här för att se vår kedjelängds guide.
- Läs om vår säkerhetspolicy för barn.
- Kontakta oss gärna via Epost för speciella önskemål eller frågor.
Information
- TableHeaderInformation
- ID:110-01-2806-29
- Tjocklek:1.1mm
- Höjd på hänget:11.43mm x 8.89mm
- Material:18k Guldpläterat Sterling Silver 925
- Kedjestil:Drottningkedja
- Kedjelängd:35 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm
- Stil:Initialkollektionen
Leverans och returer
Metod
Beräknat leveransdatum
Gratis Leverans
Anländer 12-14 arbetsdagar efter produktion
Express Leverans
Anländer 8-12 arbetsdagar efter produktion
Brådskande Leverans
Anländer 1-4 arbetsdagar efter produktion
- På grund av den pågående COVID-19 situationen kan du endast ändra din leveransadress upp till 48 timmar efter du gjort en order.
Returpolicy
Nya, oanvända smycken kan returneras till MittNamnhalsband inom 100 dagar efter leverans. Observera att eftersom våra smycken är designade just för dig, kommer dessa returer att medföra en 30% avbokningsavgift vilket innebär att vi återbetala er 70% när smycket har kommit tillbaks till oss.