Arabiskt Namnhalsband i Roséguldplätering
550.00kr
5 / 5 (2)
Steg 1. Välj Material
Steg 2. Gör det personligt

35 cm - 40 cm
40 cm - 45 cm
45 cm - 50 cm
Lägg till ett presentask-kit

Premium Presentförpackning - Presentask, Kort, och Påse
49.00kr
Beskrivning
Instruktioner
Information
Leverans och returer
Beskrivning
Det är dags att upptäcka det vackra arabiska alfabetet medan du belönar dig själv eller någon speciell till ett vackert smycke med mycket mening. Arabiskt Namnhalsband i Roséguldplätering är det perfekta smycket. Vad du än har för ursprung så kan du skapa och bära vårt halsband med namn på arabiska som har ditt egna namn eller namnet på din speciella någon. Välj en gravering på upp till tio karaktärer så tar vi hand om detaljerna och skapa ett unikt smycke som helt säkert kommer att bli ett intressant konversationsstycke. Detta halsband med namn på arabiska är i 18K Guldplätering över Sterling Silver (0.925) och hänger på en matchande Cable Kedja i Roséguldplätering. Den finns också i Sterling Silver, 18K Guldplätering eller 14K Gult Guld. Kolla gärna in vår kollektion av halsband med namn på arabiska för fler stilar.
Instruktioner
- Klicka här att se vår kedjelängds guide.
- Läs om vår säkerhetspolicy för barn.
- Kontakta oss gärna via Epost för speciella önskemål eller frågor.
Information
- TableHeaderInformation
- ID:101-01-232-13
- Tjocklek:0.7mm
- Höjd på hänget:7.62mm x 12.7mm
- Material:18k Roséguldpläterat Sterling Silver 925
- Kedjestil:Ankarkedja
- Kedjelängd:Justerbar
- Stil:Arabiska Kollektionen
Leverans och returer
Metod
Beräknat leveransdatum
Gratis Leverans
Få den från 13.02.21 - 15.02.21
Express Leverans
Få den från 07.02.21 - 11.02.21
Brådskande Leverans
Få den från 29.01.21 - 01.02.21
- Observera att den tid som nämnts ovan innefattar produktionstid.
- På grund av den pågående COVID-19 situationen kan du endast ändra din leveransadress upp till 48 timmar efter du gjort en order.
Returpolicy
Nya, oanvända smycken kan returneras till MittNamnhalsband inom 100 dagar efter leverans. Observera att eftersom våra smycken är designade just för dig, kommer dessa returer att medföra en 30% avbokningsavgift vilket innebär att vi återbetala er 70% när smycket har kommit tillbaks till oss.
Du kanske också gillar
Recensioner
5stjärnor av 5
Baserat på 2 recensioner
2
0
0
0
0
- SSefija V., SwedenVerifierad kund✓ Ja, jag skulle rekommendera till en vän
- GGabriel U., SwedenVerifierad kund✓ Ja, jag skulle rekommendera till en vän